O nas

     KOBAMED s.c. to pierwsza w Niepołomicach prywatna firma oferująca kompleksową, wysokospecjalistyczną opiekę medyczną dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. KOBAMED s.c. powstał w kwietniu 2010 roku. Gabinety lekarskie spółki otwarte zostały w lutym 2011 roku, w samym centrum Niepołomic.

     Nasze gabinety lekarskie zostały zaprojektowane tak, aby ich wnętrza były ciepłe, przyjazne i komfortowe, a nasi pacjenci czuli się w nich bezpiecznie i by kontakt z lekarzem był ułatwiony. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Ich aktualną listę znajdziecie Państwo w zakładce personel. Do współpracy zaprosiliśmy lekarzy o najwyższych kwalifikacjach zawodowych - ich wieloletnie doświadczenie, oraz umiejętność tworzenia więzi z pacjentem opartej o przyjazną atmosferę podczas wizyt są gwarancją jakości świadczonych przez nas usług medycznych. W ich gronie znajduje się także grupa klinicystów na codzień pracujących w oddziałach uniwersyteckich szpitali w Krakowie.

     Nasza oferta oprócz konsultacji specjalistycznych obejmuje ponadto pełnoprofilową diagnostykę ultrasonograficzną, EKG, pełen panel badań laboratoryjnych, zabiegi w zakresie tzw „małej chirurgii” oraz szczepienia.

     Państwa Zdrowie ma dla nas najwyższą wartość, a Państwa zadowolenie z naszych usług ma dla nas ogromne znaczenie. Głęboko wierzymy, że proponowana przez nas szeroka oferta usług medycznych spełni Państwa oczekiwania i jest na tyle atrakcyjna jakościowo i cenowo, by powierzyć Wasze zdrowie w nasze ręce. Nasz personel medyczny jest do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty.

Serdecznie zapraszamy,
     Prof. dr hab. med. Marcin Barczyński
     Dr hab. med. Aleksander Konturek